צור קשר

כתובתנו: מושב ניר בנים שדרות הגפנים 462
טל: 08-850-3231, פקס 077-3312288
מייל Or-Tam@012.net.il
משרד אדריכלים אורתם -08-8503231 - עיצוב דירות יוקרה בטכנולוגיות מתקדמות

אורתם משרד דריכלים אורתם הינו משרד אדריכלים וותיק הפועל שנים רבות באזור הדרום והמרכז ומספק את כל שירותי האדריכלות בדגש על עיצוב דירות יוקרה ותכנון ועיצוב בתי יוקרה. בבניה רוויה באיזורים אורבניים וכן בצמודי קרקע בישובים עירוניים וכפריים כאחד.

מאז נפתח כביש 6 לדרום וסיום כביש 7 המחבר אותו לכביש 40 וכביש 4, ובמקביל השיפור שחל בשירותי רכבת ישראל. מתרחשת באיזור זה האצה של פיתוח של ישובים קיימים על ידי הוספת שכונות חדשות וחידוש שכונות קיימות בישובים האורבניים. בישובים הכפריים הרחבות ובניה חדשה בנחלות קיימות.
כתוצאה מהמרחק מהמרכז מחיר הקרקע והבניה מוזל משמעותית וכך הדבר מאפשר הפניית משאבים לכיוון של עיצוב דירות יוקרה במחיר נמוך משמעותית מאשר באיזור גוש דן למשל.

בנוסף ישנה בשנים האחרונות נטייה הולכת וגוברת של משפחות אך גם יחידים, לעבור מהמרכז אל איזורים בפריפריה שנמצאים בתנופת פיתוח ואשר שוכנים בקרבה למערכת הכבישים המהירה או הרכבת.
מציאות זאת מאפשרת לרוכשי הבתים והדירות החדשים לשדרג את רמת מגוריהם ולשם כך עליהם להיעזר במי שמתמחה בעיצוב דירות יוקרה באיזור אליו הם עוברים.

משרד אדריכלים אורתם, יושב בטבורו של איזור מתפתח זה, המשרד פועל שנים רבות בתחום עיצוב דירות יוקרה. המשרד יעניק לכם ליווי בכל שלבי התכנון והביצוע הן כאשר משפצים נכס קיים והופכים אותו למגורי יוקרה, וכמובן כאשר מדובר בבניה חדשה, שבה יש לבצע תכנון קונספטואלי ראשוני אשר ממנו נובעת הדרך אשר בה יבצע המשרד עיצוב דירות יוקרה עבורכם.
 

משרד אדריכלים אורתם -08-8503231 - עיצוב דירות יוקרה בטכנולוגיות מתקדמות
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now